Šárka a Tom

Podzimní Ruprechtice U Obrázku

„Šárka a Tom se mi po roce od svatby opět ozvali a to s úžasnou novinkou a zájmem o další focení.
Podzimní focení jsme si užili i se jejich pejskem, vždyť je to přece taky člen rodiny! Tyhle přirozené rodinné momenty mě na focení baví nejvíc.“

Přejít nahoru