Fotografování svateb, lidí a psů v Liberci a libereckém kraji
Šárka a Tom
Podzimní Ruprechtice U Obrázku
„Šárka a Tom se mi po roce od svatby opět ozvali a to s úžasnou novinkou a zájmem o další focení. Podzimní focení jsme si užili i se jejich pejskem, vždyť je to přece taky člen rodiny! Tyhle přirozené rodinné momenty mě na focení baví nejvíc.“